diskusia

Vážený návštevník, tu máte priestor na vaše otázky na všetko okolo stromčekov.

 

Vy sa pýtate , My odpovedáme!!!

Hlošina úzkolistá a iné druhy

Helena Pelešová 31.05.2013
Dobrý deň. Máte prosím Vás v ponuke hlošinu úzkolistú, ak áno aké sú ceny a veľkosti ? Ďalej by ma zaujímali dreviny ako sú hruška úzkolistá, lipa malolistá, veľkolistá, brezy previsnuté, jablone divo rastúce, slivky divo rastúce, jelše a iné pôvodné slovenské dreviny.
A ešte jedna dôležitá otázka: Aké máte prevádzkové hodiny, resp. ak by som prišla mimo nich, môžem si u Vás nakúpiť?
Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom
Pelešová

Korene tují

Katka 27.04.2013
Dobry den.velmi by ste mi pomohli,ak mi poradite ohladne korenov u dospelej tuji smaragd.
Ideme sadit pri plote tieto tuje na 50cm vzdialene od seba,ale sme robili novy plot o 90cm dalej od povodneho,ktoreho stary betonovy zaklad sme ponechali.takze ked zasadime tuje,budu mat iba 90cm siroku zem pozdlz celeho plotu.nebude im to vadit v dospelosti?Vyburat 20m stareho plotu je pre nas nakladne,ci tam nemame radsej vymysliet inu alternativu...ale tujky by sa nam tam pacili najviac.Dakujem.

Re:Korene tují

Lovász 18.05.2013
nebude problem nakolko je tam tých 50 cm a to postacuje.
tujám to vadit nebude.
Lovász

polámané prútiky

Meggi 23.04.2013
Dobrý deň, na jeseň sme zasadili brest turkestánsky, v zime pod snehom sa nám pár prútikov polámalo, niektoré ostali len tak max 2 cm nad zemou, treba ich nahradiť novými? Alebo čo s nimi? Ďakujem za odpoveď.

Re:polámané prútiky

lovasz 18.05.2013
dobrý den
nemal by byt problem nakolko by mali vyrasit z korena. uvidite ale dufam ze vyrašia
Lovász

pavinic popinavy

Eva 15.04.2013
Dobry den prosim Vas chcela by som si objednat Pavinic popinavy do 10 ks prosim za aku sumu sa da objednat Dakujem

Re:pavinic popinavy

lovasz 17.04.2013
0,6€ kus
v maili objednajte
Lovász

objednávky

monty 11.04.2013
Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či ste už začali posielať objednávky, pretože mám u Vás objednané stromčeky, ale stále mi nič neprišlo. Ďakujem.

Re:objednávky

Lovász 17.04.2013
jar meskala a nam sa to nahromadilo tak to meska, ospravedlnujeme sa ale snazime sa fakt

Dreviny

Michal 31.03.2013
Dobrý deň,
mate alebo budete mat niekedy v ponuke dreviny ako su napr. : PSEUDOTSUGA, TSUGA, CEDRUS a SEQUOIA. Dakujem za opoved. Pokial by ste ich nemali, budete ich mat niekedy v ponuke ?
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Mgr. Zoltán Lovász STROMČEKY s. r. o.
Nesvady
Máchova 21
94651
0904288474 lovasz.zolle@gmail.com